1

אודות

מ. שיפמן השקעות בע"מ - פרופיל חברה

מ.שיפמן השקעות בע"מ (להלן "החברה") נוסדה בשנת 1996. בתחילה, המטרה העיקרית של החברה הייתה להוות אמצעי לפרויקטים הנדל"נים של מוריס שיפמן. פרויקטים אלו כוללים – בנייה ושיווק למגורים/מסחרי, וכן שיווק כללי של אדמה פרטית לבנייה או קרקעות חקלאיות להשקעה. פרויקטים אלו ממוקמים בעיקר בכפר-סבא, רעננה, תל-מונד ובבנימינה-גבעת עדה.

 "Shiffman Properties” בין השנים 2002-2005 פעלה החברה תחת השם המסחרי בקייפ-טאון,דרום-אפריקה. בקייפ-טאון מאמצי החברה התרכזו במכירות למגורים/מסחרי.ארבע שנותהשהייה בקייפ-טאון הביאו הצלחה בלתי רגילה. Atlantic Seaboard. החברה ממשיכה לקיים קשר רציף עם קונים/משקיעים פוטנציאליים מדרום-אפריקה ועם הקהילה האנגלו-סכסית בישראל, המעוניינים לרכוש נדל"ן בישראל.

 בשנת 2006,השנה בה חזרה לפעול בישראל, חתמה החברה הסכם שותפות עם בעלים של מגרש חקלאי בבנימינה-גבעת עדה. לאחר ארבע שנות עבודה אינטנסיביות, קיבל המגרש שינוי תב"ע מאדמה חקלאית לבניית 57 קוטג'ים. כל קוטג' ייבנה על מגרש של 250 מ"ר.מיד לאחר מכן החל מו"מ עם מועצת בנימינה-גבעת עדה על כל הקשור לפיתוח המגרש. עתה מו"מ זה בא לידי סיום, והסכם הפיתוח אמור להיחתם בקרוב. תכנון ושיווק הקוטג'ים יחל באופן מיידי, לאחר חתימה על הסכם פיתוח.  משנת 2006 והילך שיווקה החברה עשרות מגרשים בבנימינה-גבעת עדה, ביניהם מגרשים לבנייה וכן מגרשים חקלאים למטרת השקעה.

בנוסף, החברה ניהלה בהצלחה מו"מ לעסקה בין שתי חברות נדל"ן ידועות: אמפא נדל"ן בע"מ וחברת קורקס בע"מ. לאחר מו"מ ארוך רכשה אמפא נדל"ן את רוב המניות של חברת קורקס בע"מ בסכום העולה על 50,000,000 ₪. בתקופה הנ"ל החליטה החברה להציע שירות נוסף ללקוחותיה, עיצוב פנים.

מנהלת החברה, מיכל שיפמן, החלה להציע שירותי עיצוב פנים ללקוחותיה בקייפטאון בין השנים 2002-2005. לאחר שסיימה את לימודי הדיפלומה בישראל, המשיכה מיכללהציע שירותי עיצוב פנים ללקוחות ישראלים. עיצוב פנים הפך להיות חלק אינטגרלי משיווקהפרויקטים והשיווק הכללי של החברה. לרוב קונים מעורים בכל הנוגע לרכישת נכס, למגורים או למסחרי. עיצוב הפנים נותן מענה תכנוני-אסטטי, ספציפי לצרכיו לטעמו ולתקציבו של הקונה.מאידך, למוכר יינתן ייעוץ מקצועי כיצד להציג את הנכס שלו למכירה. ייעוץ חיוני זה יכול לקצראת הליך המכירה, ולהשיג עבור המוכר את המחיר הגבוה ביותר.

החברה מציעה שרות רחב ומקצועי ביותר לכל לקוח המעוניין לרכוש, למכור או להשכיר נכס למגורים/מסחרי.

עברנו למשרדינו החדש !!! אם החלטת לרכוש או למכור , בוא לבקר אותנו ולשוחח על כל נושא הקשור לנדל"ן.

Anglo-Saxon Service !!!

כתובת: רח' ז'בוטינסקי 3, מרכז גירון, רעננה

נייד: מוריס 054-3136658

נייד: מיכל 054-3136659

מייל: shifprop@bezeqint.net